2. Или неспиращите опити да усъвършенстваш неспособностите си, защото постоянно откриваш, че си написан върху предишен текст и това ти е оправданието да не импровизираш, защото някоя полуизтрита пошлост току прозира, (приеми го: ти си палимпсест) и току улесни объркан конспиролог да те убеждава, че си в "матрицата", (а тази пошла метафора молим, сменяй веднага с "хаос и странни атрактори")
3. Или като напомпан с патетика класификатор, със склонност към обитаване на символни пространства (килери, мазета) и с грешката, че отговорът е важен, но мълчанието е по-важно. Още повече, ако ще фъфлиш
*Ил. от Григорий Остер "Вредни съвети"

Няма коментари:
Публикуване на коментар